Kariéra

 

Chceš se připojit do stálého kolektivu nadšenců v oblasti výroby moderního nábytku? Pracovat na nejnovějších strojích v mladém flexibilním týmu, prožívat společné akce, využít letní celozávodní dovolené a dalších benefitů? Přijď pracovat k nám a podílet se tak na realizaci atraktivních projektů. Možná totiž hledáme právě tebe! Staň se našim kolegou, pracuj ve stabilní společnosti věnující se tradičnímu řemeslu – truhlařině. Níže najdeš výpis nabízených pozic. Těšíme se na tebe.

Kariéra
Junior Truhlář

Junior Truhlář

Rádi bychom absolventům truhlářského oboru nabídli zaměstnání v naší firmě STOMM s.r.o. v Boskovicích. Pokud Vás studium přesvědčilo, že tento obor je přesně to, co chcete dělat a práce Vám šla snadno od ruky, u nás by pro Vás byla příležitost. Nabízíme možnost zaučení na CNC zařízeních. Rádi do našeho stálého kolektivu uvítáme sebevědomého kolegu, který to s truhlařinou myslí opravdu vážně.

Asistent na dílně

Asistent na dílně

Do našeho stálého kolektivu ve firmě STOMM s.r.o. přijmeme asistenta do truhlářské dílny. Hledáme člověka, který bude mít zodpovědnost za úklid, jednoduchý servis strojů, skládání nábytku a jiné. Znalost oboru důležitá.

Senior Truhlář

Senior Truhlář

Do našeho stálého kolektivu přijmeme truhláře na trvalý pracovní poměr. Praxi a zkušenosti oceníme a využijeme, juniory zaučíme. Vyrábíme nábytek pro architekty, ale také jednoduchý typizovaný nábytek. Nabízíme možnost zaučení na CNC. Hledáme sebevědomého  a svědomitého člověka, kterého práce baví.

    Nářezové centrum