TIPY NA VYBAVENÍ POTRAVINOVÉ SKŘÍNĚ V KUCHYNI

TIPY NA VYBAVENÍ POTRAVINOVÉ SKŘÍNĚ V KUCHYNI

Kuchyně je srdcem domova a dobře vybavená potravinová skříň je klíčovým prvkem, který Vám pomůže udržet pořádek a organizaci ve Vaší kulinářské říši. Existuje mnoho možností vybavení potravinové skříně, které mohou zlepšit efektivitu a pohodlí každodenního vaření. Zde je několik tipů.

1. Drátěné programy

Drátěné programy jsou klasickou a osvědčenou volbou pro organizaci potravinové skříně. Jsou variabilní, odolné a umožňují dobrý přehled o obsahu skříně. Výrobci jako Strong, Kesseböhmer a Vibo nabízejí širokou škálu drátěných programů v různých provedeních. Můžete vybírat mezi materiály jako chrom, plast, sklo a jejich kombinacemi.

Vybavení potravinové skříně

Vybavení potravinové skříně Vino C-400, zdroj

 

2. Výsuvy na míru

Pokud toužíte po maximální efektivitě a osobním přizpůsobení, výsuvy na míru od truhláře jsou skvělou volbou. Tyto výsuvy mohou být navrženy tak, aby co nejlépe využily prostor ve Vaší potravinové skříni a umožnily snadný přístup ke každému produktu. S kvalitními výsuvy od Blum jako Tandembox Antaro nebo Legrabox s optimální funkcí tlumení je manipulace ještě větší koncert.

Vybavení potravinové skříně

Vybavení potravinové skříně zásuvkou se skrytým plnovýsuvem

Vybavení potravinové skříně

Vybavení potravinové skříně Blum Antaro

 

3. Udržování

Vybavení s plným dnem může být praktickou volbou pro ty, kteří hledají odolné a snadno udržovatelné řešení pro svou potravinovou skříň. V kombinaci s chromovanými drátěnými programy poskytují skvělý kompromis mezi trvanlivostí a estetikou.

Vybavení potravinové skříně

Dispenza Arena, zdroj

 

4. Rozmanitost barev a materiálů

Nejnovější trendy v designu kuchyní nabízejí širokou paletu barev a materiálů pro vybavení potravinové skříně. Od elegantního chromu po teplé dřevo, můžete vybrat takové vybavení, které skvěle ladí s celkovým stylem Vaší kuchyně. Obvykle se nabízí chromová, černá a bílá varianta v programech pro potravinové skříně. Pokud si necháváte vyrobit výsuvy na míru, je pro Vás barevná paleta neomezená a můžete vybírat z celého vzorníku lamina.

 

5. Výrobce Kesseböhmer

Když přichází na kvalitu a spolehlivost, výrobce Kesseböhmer je špičkou v oboru vybavení pro kuchyně. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů, které splní potřeby každého kuchaře, ať už jste profesionál nebo nadšený amatér.

Vybavení potravinové skříně

Vybavení potravinové skříně Convoy Lavido, zdroj

 

Záleží na Vás, zda preferujete tradiční drátěné programy nebo luxusní a cenově vstřícnější výsuvy na míru, důležité je najít takové vybavení, které Vám pomůže maximalizovat prostor ve Vaší potravinové skříni a usnadní každodenní vaření. S širokým výběrem produktů od truhláře nebo firem jako Strong, Kesseböhmer a Vibo máte možnost vybrat si to nejlepší pro svoji kuchyni.

 

Datum přidání 6. 5. 2024
Doba čtení 3 min.
Veronika Snytrova

Další články

TechniStone – použijte silný prvek v interiéru!
Datum přidání 16. 8. 2023
Doba čtení 3 min.
Veronika Snytrova

TechniStone – použijte silný prvek v interiéru!

TechniStone – použijte silný prvek v interiéru! TechniStone má u návrhářů a zákazníků pevné místo jako silný prvek pro vytváření magických interiérů. Nabízí…

Design nábytku – Inspirace – Výstava tvorby Jiřího Pelcla
Datum přidání 6. 6. 2023
Doba čtení 2 min.
Linda Kozouskova

Design nábytku – Inspirace – Výstava tvorby Jiřího Pelcla

Jiří Pelcl, přední český architekt, designér, profesor a bývalý rektor UMPRUM, představuje od roku 2021 v Uměleckoprůmyslovém muzeu Moravské galerie v Brně retrospektivní…

Letní inspirace italským pobřežím – Barvy oživují interiér
Datum přidání 28. 6. 2023
Doba čtení 4 min.
Linda Kozouskova

Letní inspirace italským pobřežím – Barvy oživují interiér

Přejeme všem našim zákazníkům příjemně prožité léto plné nezapomenutelných zážitků a skvělých momentů. Chceme, aby jste se nabili pozitivitou, kterou si…

Nářezové centrum