Kuchyňské baterie – Oživte svou kuchyni nejlepším výběrem!

Kuchyňské baterie – Oživte svou kuchyni nejlepším výběrem!

Víte, že kuchyňská baterie není jen obyčejný kus vybavení? Je důležité, abyste si vybrali tu pravou kuchyňskou baterii. A právě tady vstupuje do hry Franke, renomovaná značka, která nabízí široký výběr kuchyňských baterií, které vás ohromí svou kvalitou, designem a funkcemi. Naše firma STOMM s.r.o. může díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby kuchyní produkty Franke vřele doporučit.

Odstíny, tvary, typy, materiály – Franke má všechno!

Když si vybíráte kuchyňskou baterii Franke, máte na výběr z mnoha různých odstínů, které se dokonale hodí k vašemu kuchyňskému stylu. Ať už preferujete moderní matné povrchy nebo lesklé chromované baterie, Franke vám nabídne to pravé. Navíc se můžete těšit na různé tvary, jako jsou elegantní oblouky, úhlové tvary nebo minimalistické designy, které vám dodají ten správný wow faktor.

      Franke barterie

Franke si také zakládá na nabídce různých typů kuchyňských baterií. Můžete si vybrat mezi klasickými jednootvorovými bateriemi, dvouotvorovými bateriemi s možností napojení na filtrační zařízení nebo bateriemi s vestavnou sprchou. Máte malou kuchyni? Máte dřez před oknem? Nabízíme vám sklopné a výsuvné baterie, které snižují celkovou výšku baterie v zadní části dřezu. Dokonalé řešení pro menší prostory a před okno.

Franke Baterie

Jako hybridní kuchyňskou baterii s chytrou technologií představuje Franke produkt s bezdotykovým ovládáním. Umožní tak hygienické umytí špinavých rukou bez nutnosti sahat na jakýkoliv povrch.

Dřezové baterie Franke

A co materiály? Franke vám nabízí širokou škálu možností. Můžete si vybrat z nerezové oceli, která je trvanlivá a snadno se čistí, nebo z elegantních odstínů trvanlivých nástřiků v designu granit, které jsou sladěny s odstíny dřezů v cenově výhodných setech. V každém případě dodají vaší kuchyni luxusní vzhled.

Dřezové baterie Franke  Baterie Franke

 

Ovládání baterie a úspora vody

S Franke kuchyňskými bateriemi získáváte také kontrolu nad způsobem ovládání. Můžete si vybrat mezi tradičními páčkami, které umožňují jednoduché nastavení teploty a průtoku vody, nebo si můžete dopřát pokročilé elektronické ovládání. Elektronické baterie Franke vám umožní programovat teplotu vody a průtok podle vašich předvoleb, což je skvělé pro přesné dávkování vody při vaření či umývání.

 

Dřezová baterie Franke Franke dřezová baterie

 

Ale nejlepší věc na kuchyňských bateriích Franke je, že vám pomohou šetřit vodu. Díky technologii úspory vody můžete snížit spotřebu až o 50 % bez kompromisu při používání. To znamená, že nejenže si můžete užívat vodu ve své kuchyni, ale také přispíváte k ochraně životního prostředí. Máte také možnost vybrat si modelovou řadu baterií s certifikací energetické účinnosti, která vám pomůže snížit spotřebu energie a šetřit peníze na účtech.

Baterie Franke

Spolehlivost a bezproblémový provoz

Franke ví, že spolehlivost je klíčová. Proto všechny jejich baterie jsou navrženy tak, aby vydržely náročné používání a zajistily bezproblémový provoz. Takže pokud hledáte kvalitní kuchyňskou baterii, která spojuje design, funkčnost a úsporu vody, nezapomeňte na značku Franke. Zpříjemněte si vaření a mytí nádobí s Franke kuchyňskými bateriemi a přidejte do své kuchyně špetku elegance a spolehlivosti.

Pamatujte, že kuchyňská baterie není jen praktickým prvkem, ale také dekorativním prvkem, který přitahuje pozornost. Ať už se jedná o krásně tvarovaný kohoutek, elegantní ovládací páčku nebo lesklý povrch, Franke baterie jsou malými uměleckými díly, které dodají vaší kuchyni šmrnc.

Dřezová baterie Frankde

Datum přidání 26. 6. 2023
Doba čtení 3 min.
Linda Kozouskova

Další články

Překližka – Způsoby použití v interiéru
Datum přidání 21. 7. 2023
Doba čtení 4 min.
Linda Kozouskova

Překližka – Způsoby použití v interiéru

Překližka zaznamenává stále rostoucí popularitu jako materiál do interiérů. Má řadu výhod oproti klasickému dřevu, což jí činí atraktivní volbou…

Zakázková výroba baru
Datum přidání 4. 5. 2023
Doba čtení 2 min.
Linda Kozouskova

Zakázková výroba baru

Ve stolařství STOMM jsme se nedávno zapojili do zajímavého projektu. Naše firma byla oslovena barmanským učilištěm s žádostí o výrobu nového baru…

Nadčasová Elegance kuchyňského designu
Datum přidání 12. 4. 2024
Doba čtení 2 min.
Veronika Snytrova

Nadčasová Elegance kuchyňského designu

Vstupme na chvíli do světa kuchyňské elegance, kde se setkává moderní estetika s prvotřídními materiály. Představujeme Vám kuchyňskou linku, která zcela…

Nářezové centrum