TechniStone – použijte silný prvek v interiéru!

TechniStone – použijte silný prvek v interiéru!

TechniStone – použijte silný prvek v interiéru!

TechniStone má u návrhářů a zákazníků pevné místo jako silný prvek pro vytváření magických interiérů. Nabízí široké spektrum využití, což vám umožní aplikaci na různé plochy podle vašich přání. Můžete ho snadno využít na kamenné kuchyňské desky, koupelnové desky, obklady stěn, ostrůvky a krbové obložení. Můžeme jej nechat vyniknout také jako okenní kamenný parapet.

Atypická řešení nemají téměř limity

Design, čisté linie

Co přesně je TechniStone?

TechniStone je inovativní materiál složený z vysoce kvalitních přírodních surovin (křemene a žuly), a dále ze zrcadlových a skleněných frakcí, plus malého množství barevných pigmentů. Vše je spojeno kvalitní polyesterovou pryskyřicí a opracováno do vysoce odolných desek.

Díky této unikátní kombinaci vzniká zářivý a nádherný materiál, který si zachovává sílu a krásu přírodního kamene. Existují krásné kolekce barev a vzorů, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu interiéru.

(https://www.technistone.com/cz/o-materialu-technistone)

Proč zvolit právě TechniStone?

TechniStone je mimořádně odolný a trvanlivý materiál, který odolává poškrábání, teplu, nárazům a většině běžných chemikálií. To znamená, že s TechniStone si můžete být jistí, že váš interiér bude vypadat prvotřídně po mnoho let. Ať už se rozhodnete pro pracovní desku v kuchyni, podlahu nebo obklady, TechniStone bude bezkonkurenční volbou pro svou odolnost a trvanlivost.

Široká škála odstínů nabízí fantastické kombinace.

Široká škála odstínů

 

Pracujte s TechniStone bezstarostně

Snadno ho můžeme opracovávat a řezat, abychom vytvořili interiérové prvky s precizními detaily a ostrými liniemi. A to není vše – díky jeho pestrému vzhledu můžeme TechniStone kombinovat s jinými materiály, jako je dřevo, kov nebo sklo, čímž vytváříme jedinečné a harmonické interiéry.

 

Nápadně nenápadný vzor - originalita

Nápaditá originalita

Údržba je hračka

Údržba TechniStone je velmi snadná. Stačí ho otřít vlhkým hadříkem a získáte zpět jeho zářivý vzhled. TechniStone je nejen krásný, ale také praktický a snadno udržovatelný pro každodenní používání.

Možnost využití jako obklad stěn.

Obložení stěn kamenem

 

Koupelnová deska pod umyvadlo vydrží na věky. Při kontaktu s vodou nehrozí žádné poškození ani při dlouhodobém používání.

Koupelnová deska pod umyvadlo 

Investice do krásné budoucnosti

TechniStone je nejen krásný, ale také vysoce kvalitní a trvanlivý materiál. Jeho jedinečná kombinace pevnosti a nádhery znamená, že vás bude sloužit dlouhá léta s radostí. Pokud hledáte trvalou a krásnou volbu pro svůj interiér, rozhodně se vyplatí investovat do TechniStone. Pro konzultaci a další informace nás neváhejte kontaktovat na našich stránkách:

https://www.stomm.cz/kontaktujte-nas/

 

Datum přidání 16. 8. 2023
Doba čtení 3 min.
Veronika Snytrova

Další články

Nábytek na míru pod schodištěm
Datum přidání 26. 4. 2023
Doba čtení < 1 min.
Linda Kozouskova

Nábytek na míru pod schodištěm

Jednou z našich nejoblíbenějších částí naší práce v oboru stolařství je hledání řešení pro požadavky zákazníků. A to se stalo i v tomto konkrétním případě,…

Proměna kuchyňské linky v rodinném domě v Boskovicích
Datum přidání 25. 7. 2023
Doba čtení 3 min.
Linda Kozouskova

Proměna kuchyňské linky v rodinném domě v Boskovicích

Hodnocení zákazníka ,,Proměna kuchyňské linky v našem rodinném domě byla pozitivní zkušenost. Díky 3D vizualizacím jsme si mohli představit, jak bude…

Letní inspirace italským pobřežím – Barvy oživují interiér
Datum přidání 28. 6. 2023
Doba čtení 4 min.
Linda Kozouskova

Letní inspirace italským pobřežím – Barvy oživují interiér

Přejeme všem našim zákazníkům příjemně prožité léto plné nezapomenutelných zážitků a skvělých momentů. Chceme, aby jste se nabili pozitivitou, kterou si…

Novinky a trendy.