TechniStone – použijte silný prvek v interiéru!

TechniStone – použijte silný prvek v interiéru!

TechniStone – použijte silný prvek v interiéru!

TechniStone má u návrhářů a zákazníků pevné místo jako silný prvek pro vytváření magických interiérů. Nabízí široké spektrum využití, což vám umožní aplikaci na různé plochy podle vašich přání. Můžete ho snadno využít na kamenné kuchyňské desky, koupelnové desky, obklady stěn, ostrůvky a krbové obložení. Můžeme jej nechat vyniknout také jako okenní kamenný parapet.

Atypická řešení nemají téměř limity

Design, čisté linie

Co přesně je TechniStone?

TechniStone je inovativní materiál složený z vysoce kvalitních přírodních surovin (křemene a žuly), a dále ze zrcadlových a skleněných frakcí, plus malého množství barevných pigmentů. Vše je spojeno kvalitní polyesterovou pryskyřicí a opracováno do vysoce odolných desek.

Díky této unikátní kombinaci vzniká zářivý a nádherný materiál, který si zachovává sílu a krásu přírodního kamene. Existují krásné kolekce barev a vzorů, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu interiéru.

(https://www.technistone.com/cz/o-materialu-technistone)

Proč zvolit právě TechniStone?

TechniStone je mimořádně odolný a trvanlivý materiál, který odolává poškrábání, teplu, nárazům a většině běžných chemikálií. To znamená, že s TechniStone si můžete být jistí, že váš interiér bude vypadat prvotřídně po mnoho let. Ať už se rozhodnete pro pracovní desku v kuchyni, podlahu nebo obklady, TechniStone bude bezkonkurenční volbou pro svou odolnost a trvanlivost.

Široká škála odstínů nabízí fantastické kombinace.

Široká škála odstínů

 

Pracujte s TechniStone bezstarostně

Snadno ho můžeme opracovávat a řezat, abychom vytvořili interiérové prvky s precizními detaily a ostrými liniemi. A to není vše – díky jeho pestrému vzhledu můžeme TechniStone kombinovat s jinými materiály, jako je dřevo, kov nebo sklo, čímž vytváříme jedinečné a harmonické interiéry.

 

Nápadně nenápadný vzor - originalita

Nápaditá originalita

Údržba je hračka

Údržba TechniStone je velmi snadná. Stačí ho otřít vlhkým hadříkem a získáte zpět jeho zářivý vzhled. TechniStone je nejen krásný, ale také praktický a snadno udržovatelný pro každodenní používání.

Možnost využití jako obklad stěn.

Obložení stěn kamenem

 

Koupelnová deska pod umyvadlo vydrží na věky. Při kontaktu s vodou nehrozí žádné poškození ani při dlouhodobém používání.

Koupelnová deska pod umyvadlo 

Investice do krásné budoucnosti

TechniStone je nejen krásný, ale také vysoce kvalitní a trvanlivý materiál. Jeho jedinečná kombinace pevnosti a nádhery znamená, že vás bude sloužit dlouhá léta s radostí. Pokud hledáte trvalou a krásnou volbu pro svůj interiér, rozhodně se vyplatí investovat do TechniStone. Pro konzultaci a další informace nás neváhejte kontaktovat na našich stránkách:

https://www.stomm.cz/kontaktujte-nas/

 

Datum přidání 16. 8. 2023
Doba čtení 3 min.
Veronika Snytrova

Další články

Nářezové centrum
Datum přidání 17. 10. 2022
Doba čtení < 1 min.
Veronika Snytrova

Nářezové centrum

Od října 2022 pracujeme opět lépe díky novému nářezovému centru. Velkoplošná pila HOMAG SAWTEQ B-130. Toto nářezové centrum nám nyní…

TIPY NA VYBAVENÍ POTRAVINOVÉ SKŘÍNĚ V KUCHYNI
Datum přidání 6. 5. 2024
Doba čtení 3 min.
Veronika Snytrova

TIPY NA VYBAVENÍ POTRAVINOVÉ SKŘÍNĚ V KUCHYNI

Kuchyně je srdcem domova a dobře vybavená potravinová skříň je klíčovým prvkem, který Vám pomůže udržet pořádek a organizaci ve Vaší kulinářské…

Dětský pokoj na míru – Neomezené možnosti pro malé dobyvatele!
Datum přidání 19. 6. 2023
Doba čtení 3 min.
Linda Kozouskova

Dětský pokoj na míru – Neomezené možnosti pro malé dobyvatele!

V dnešním článku se podíváme na to, jak vytvořit dětský pokoj na míru, který bude odpovídat přesně potřebám Vašeho malého…

Nářezové centrum