Proměna dívčího pokoje

Proměna dívčího pokoje

Ahoj všichni! Dnes bychom se chtěli podělit o příběh proměny dětského pokoje v bytovém domě. Pokoj byl původně vybaven nábytkem ve stylu „co dům dal“, ale rodina se rozhodla, že nastal správný čas pro změnu. Po letech života v bytě již znají svůj životní styl a přesně ví, jaký dětský pokoj potřebují. Nechtěli nic víc, ani nic méně než přesně to, co bude vyhovovat jejím potřebám.

Proměna dívčího pokoje

Ale pojďme se podívat na samotný pokoj. Byl to docela komplikovaný prostor s různými úhly, výklenky a zúženími. Proto jsme si museli důkladně promyslet, jak nejlépe využít tento prostor. A zde přichází na řadu vizualizace. Naše vizualizace byla podle zákaznice užitečná. Pomohla nám dětský pokoj správně naplánovat a přesně si představit, jak by mohl vypadat. Navíc jsme vyzkoušeli různé barevné varianty, aby si dcera mohla vybrat tu nejlepší a ujistit se, že opravdu nakonec preferuje jednoduchost.

Dívčí pokoj na míru    Dětský pokoj na míru

Nejdůležitější byla zóna pro studium. Věděli jsme, že potřebuje místo pro učení, ukládání učebnic, ukládání školní tašky a šuplíky. Tak jsme jí vytvořili pěkný a přehledný pracovní koutek. Dále jsme chtěli do dětského pokoje pohodlnou postel s možností přespání pro kamarádky, které přijdou na návštěvu. Proto jsme zvolili postel s rozkládací výsuvnou přistýlkou. Nechali jsme vyrobit čalouněné stěnové obklady, aby postel mohla během dne sloužit jako pohovka. Peřiny je slečna zvyklá si na den schovat do peřináče, na ten jsme také mysleli.

Dívčí pokoj na míru Boskovice    Dívčí pokoj na míru

Samozřejmě jsme nemohli zapomenout vybavit dětský pokoj dostatkem úložného prostoru na hračky a knihy. Požadavkem bylo místo na budík a rádio, pohodlně v dosahu. Vytvořili jsme speciální niku s průchodkou pro elektrický kabel, aby mohla mít své oblíbené věci po ruce. Otevřené niky jsou všechny podsvícené LED pásky. Takové osvětlení vytvoří večer příjemnou atmosféru a osvětlí oblíbené předměty.

Proměna dětského pokoje na míru

 

A teď se pojďme podívat na šatnu. Mladá slečna bude sdílet šatnu s maminkou, takže jsme se museli postarat o dostatek úložného prostoru pro oblečení. Vytvořili jsme objemné šatní skříně s praktickým vnitřním vybavením, abychom uspokojili jejich potřeby. A navíc, tyto skříně nám pomohly srovnat a uklidnit atypický prostor pokoje.

Proměna dívčího pokoje    Dětský pokoj na míru

Jsme potěšeni, že zákazníci jsou s podobou dětského pokoje spokojeni, a že jsme mohli mladé slečně pomoci vytvořit praktický a hezký pokoj, který odpovídá jejím potřebám a přáním. Je to dětský pokoj, ve kterém se bude cítit pohodlně, soustředit se na učení a mít také místo na odpočinek a zábavu. A co je nejdůležitější, vytvořili jsme prostor, který bude růst společně s ní a vydrží mnoho let.

Dívčí pokoj na míru

Dětský pokoj před proměnou

 

Dětský pokoj Boskovice

Dětský pokoj po proměně

 

Datum přidání 14. 7. 2023
Doba čtení 3 min.
Linda Kozouskova

Další články

Údržba nábytku z laminátových desek
Datum přidání 22. 3. 2023
Doba čtení < 1 min.
Linda Kozouskova

Údržba nábytku z laminátových desek

Lamináty nevyžadují díky svému odolnému, hygienickému a uzavřenému povrchu žádnou speciální údržbu. Povrch je všeobecně snadno čistitelný. To platí i pro strukturované…

Proměna v řadovém domku
Datum přidání 20. 3. 2023
Doba čtení < 1 min.
Linda Kozouskova

Proměna v řadovém domku

V řadovém domku jsme se podíleli na proměně prostoru s klenbami a vyráběli jsme novou kuchyňskou linku pro manželský pár, který si…

Vnitřní vybavení kuchyně: Tipy na vychytávky pro každodenní život
Datum přidání 26. 9. 2023
Doba čtení 5 min.
Veronika Snytrova

Vnitřní vybavení kuchyně: Tipy na vychytávky pro každodenní život

Moderní vychytávky a vybavení pro vaši kuchyni vám zjednoduší život a přidají estetickou hodnotu. Správný výběr vnitřního vybavení je klíčem k efektivnímu…

Nářezové centrum