Vestavěné skříně na míru – Spokojenost zákazníků na prvním místě

Vestavěné skříně na míru – Spokojenost zákazníků na prvním místě

Vítáme vás na blogu stolařství STOMM, kde se zaměřujeme na výrobu kvalitního nábytku na míru. Dnes bychom vám chtěli představit naše nejnovější realizace – vestavěné skříně z lakovaných MDF desek. Jsou elegantní, praktické a přizpůsobí se každému interiéru. Přečtěte si, proč jsou naši zákazníci z našich vestavěných skříní nadšení a jak se o tento lakovaný nábytek správně starat.

Vestavěné skříně jsou skvělým řešením pro každý prostor. Zajišťují efektivní využití místa a dokáží transformovat vaši předsíň, ložnici či šatnu. V naší dílně pečlivě vytváříme každý kus nábytku, aby odpovídal vašim individuálním požadavkům.

Lakované MDF desky jsou materiálem, ze kterého často vyrábíme naše skříně. Jsou odolné a mají elegantní povrch, který dodává nábytku luxusní vzhled. Konkrétně tyto vestavěné skříně jsou vybaveny vyfrézovanými úchytkami, které dodávají kusům unikátní charakter. V pozadí pak najdete lakovaný plech, který chrání před poškrábáním při opakovaných úchopech a zajišťuje tak dlouhodobou životnost.

Nyní se podívejme na vnitřní uspořádání. Kromě dostatku místa pro zavěšení oblečení na šatní tyče jsme přidali i praktickou výsuvnou polici na boty. Umožňuje snadný přístup ke všem párům, dokonce i těm v zadní části skříně. Už se nemusíte ohýbat nebo vyklápět botník, abyste dosáhli na své oblíbené páry.

A teď se pojďme podívat na to nejdůležitější – jak správně pečovat o lakovaný povrch vestavěných skříní.

 

Nabízíme vám několik jednoduchých způsobů, jak udržet váš nábytek v perfektním stavu:

 1. Pravidelné čištění: Použijte jemný hadřík nebo měkkou houbičku navlhčenou vodou. Jemně otřete povrch skříně, abyste odstranili prach a nečistoty. Doporučujeme použít vodu bez jakýchkoli čisticích prostředků, protože ty by mohly poškodit lakovaný povrch.
 2. Odstranění skvrn: Pokud se na povrchu skříně objeví skvrny, můžete použít mírně vlhký hadřík s jemným mýdlem nebo neutrálním čistícím prostředkem. Opět důkladně otřete skvrnu a následně jemně otřete čistou vlhkou houbičkou, abyste odstranili zbytky čisticího prostředku.
 3. Komerční čistící prostředky: Existuje mnoho komerčních čistících prostředků určených speciálně pro lakovaný nábytek. Zákazníci si pro péči o svůj nový nábytek pochvalují  následující produkty, které můžete rovněž zakoupit u nás.

Finish 61 greenline

Složení roztoku je speciálně navržené pro čištění všech typů povrchu nábytku, také lakovaných, matných, lesklých a super lesklých tak, aby pomáhal zamezit zanechávání nevítaných otisků prstů na povrchu.

 • Vysoce účinné antistatické složení
 • Beze stop vyčistí i mastnotu a silikon
 • Ideální k pravidelnému čištění
 • Biologicky odbouratelný

Hraniclean 08

Tento speciální čistící prostředek je vhodný pro čištění citlivých povrchů, odstranění stop mastnoty, tužek i fixů. Poradí si se zbytkovým lepidlem a papírovými samolepkami. Díky své všestrannosti a příjemné vůni je vhodným pomocníkem nejen do výrob, ale i v domácnosti.

 • Čištění nábytku
 • Čištění plastů, skla i zrcadel, laminátových i lakovaných povrchů
 • Odstranění stop mastnoty, tužek, fixů
 • Odstranění zbytkových lepidel a papírových samolepek

 

V STOMM jsme pyšní na naše vestavěné skříně, které jsou výsledkem pečlivé ruční práce a použití kvalitních materiálů. Věříme, že naše skříně na míru Vám přinesou radost a pohodlí, ať už jde o úpravu předsíně, ložnice nebo šatny. Naši spokojení zákazníci jsou pro nás nejlepší odměnou.

Pokud máte zájem o vestavěné skříně na míru, neváhejte využít náš kontaktní formulář. Rádi vám pomůžeme.

 

   

 

 

Datum přidání 18. 5. 2023
Doba čtení 3 min.
Linda Kozouskova

Další články

Kronospan Hausmesse 2023
Datum přidání 17. 2. 2023
Doba čtení < 1 min.
Veronika Snytrova

Kronospan Hausmesse 2023

Zúčastnili jsme se vnitropodnikové výstavy nové Globální kolekce Kronodesign 2023 pro nábytkářské obory, která se konala v krásných prostorách Zámku Valeč.…

Proměna kuchyňské linky v rodinném domě v Boskovicích
Datum přidání 25. 7. 2023
Doba čtení 3 min.
Linda Kozouskova

Proměna kuchyňské linky v rodinném domě v Boskovicích

Hodnocení zákazníka ,,Proměna kuchyňské linky v našem rodinném domě byla pozitivní zkušenost. Díky 3D vizualizacím jsme si mohli představit, jak bude…

Šest optimálních kuchyňských půdorysů
Datum přidání 12. 9. 2023
Doba čtení 3 min.
Veronika Snytrova

Šest optimálních kuchyňských půdorysů

Návod, jak porozumět kuchyňskému trojúhelníku Kuchyňský trojúhelník je základním konceptem, kterým se řídíme při návrzích kuchyní. Tento trojúhelník zahrnuje tři klíčové…

Nářezové centrum