Zakázková výroba baru

Zakázková výroba baru

Ve stolařství STOMM jsme se nedávno zapojili do zajímavého projektu. Naše firma byla oslovena barmanským učilištěm s žádostí o výrobu nového baru pro jejich výukové účely.

S radostí jsme se pustili do práce a začali jsme navrhovat a plánovat výrobu nového baru. Náš tým zkušených řemeslníků měl za úkol nejen navrhnout hezký a funkční design, ale také zajistit, aby byl bar dostatečně odolný pro každodenní použití a zároveň splňoval všechny bezpečnostní a ergonomické normy. Podoba baru měla korespondovat s již existujícím nábytek, čímž byl určen styl a dekory.

Prvním krokem bylo vyměření prostoru, kde bude bar umístěn. Následně jsme vytvořili podrobný návrh. Naše firma se specializuje na ruční výrobu nábytku z kvalitních materiálů, takže jsme pro výrobu baru ze zkušenosti vybrali odolné materiály jako LTD desky, nerez, chrom a také masiv. Bar bude vybaven veškerým barmanským vybavením jako držáky na sklenice, myčka skla, odolný box na vyklepávání kávového lógru, přístupné skříně na uskladnění pivních sudů, pípa, nerezový dřez, barevné LED osvětlení a další.

Po schválení návrhu jsme se pustili do samotné výroby baru. Naši řemeslníci pracovali s pečlivostí a precizností, aby každý detail seděl na svém místě. Brzy byl náš nový bar hotový a připravený k instalaci.

Po celou dobu jsme spolupracovali s personálem barmanského učiliště, aby bar odpovídal všem jejich potřebám. Po několika finálních úpravách a testech jsme byli připraveni odevzdat nový bar do rukou spokojených zákazníků.

Jsme velmi hrdí na to, že jsme mohli být součástí tohoto projektu. Navíc nám tato výroba umožnila ukázat naši flexibilitu, profesionálnost a schopnost vyrobit působivý a funkční nábytek na míru. Doufáme, že náš nový bar bude sloužit barmanskému učilišti po mnoho let a že se budeme moci zapojit do dalších podobných projektů.

NÁVRH BARU

RELIZACE

Datum přidání 4. 5. 2023
Doba čtení 2 min.
Linda Kozouskova

Další články

Údržba nábytku z laminátových desek
Datum přidání 22. 3. 2023
Doba čtení < 1 min.
Linda Kozouskova

Údržba nábytku z laminátových desek

Lamináty nevyžadují díky svému odolnému, hygienickému a uzavřenému povrchu žádnou speciální údržbu. Povrch je všeobecně snadno čistitelný. To platí i pro strukturované…

Kronospan Hausmesse 2023
Datum přidání 17. 2. 2023
Doba čtení < 1 min.
Veronika Snytrova

Kronospan Hausmesse 2023

Zúčastnili jsme se vnitropodnikové výstavy nové Globální kolekce Kronodesign 2023 pro nábytkářské obory, která se konala v krásných prostorách Zámku Valeč.…

Kuchyňská linka v bílo-černém dekor
Datum přidání 10. 5. 2023
Doba čtení 2 min.
Linda Kozouskova

Kuchyňská linka v bílo-černém dekor

Po konzultaci s naším váženým zákazníkem, který plánoval pronajímat svůj byt, jsme se rozhodli použít nejkvalitnější materiály, abychom zajistili dlouhodobou odolnost…